Działka rekreacyjna blisko Pogorii III

149 000 PLN
Tylko u nas – działka rekreacyjna na sprzedaż!

Numer działki: 1369 – ul. Konopnicka, Pogoria I
Działka o powierzchni 660m2.
Wymiary: szerokość – ok. 13m, długość – ok. 50m

Na działce dostępne media – prąd oraz woda.

Nieruchomość ma kształt regularny, zbliżony do prostokąta. Teren działki jest płaski. Działka porośnięta jest licznie roślinnością wysoką i średnią. Na terenie działki znajduje się murowana altanka o powierzchni 7m2.

Działka ogrodzona.

Forma własności: pełna własność z KW

LOKALIZACJA:

Działka położona jest zaraz obok Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ulicy Marii Konopnickiej w Dąbrowie Górniczej. To zielona, spokojna okolica, idealna na weekendowy wypoczynek.

Lokalizacja jest wyjątkowa także pod względem rekreacyjnym: w niedużej odległości znajduje się zbiornik wodny Pogoria III, co daje możliwość relaksu nad wodą, spacerów lub aktywności na świeżym powietrzu. W pobliżu jest również malowniczy Park Zielona, w którym można odpocząć w cieniu drzew.

Dojazd do działki jest bardzo komfortowy — prowadzi z asfaltowej drogi, co ułatwia dostęp o każdej porze roku. Miejsce zapewnia dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta, a jednocześnie daje poczucie odosobnienia i ciszy.

W niedalekiej odległości sklep Biedronka.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji odnośnie nieruchomości zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 534-215-793.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Sprzedaż nieruchomości

Ukształtowanie działki
płaska
Kształt działki
prostokąt
Ogrodzenie działki
siatka
Woda
jest
Dojazd
asfalt
Prąd
jest
Opłaty wg liczników
prąd, woda

Spodobało Ci się mieszkanie?

Spodobało Ci się to mieszkanie? Nie czekaj – skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na oglądanie!

Przewijanie do góry